Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[ALL] Wkład lusterek

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
ALLka

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: ALLka »

Witam :)


Wczoraj kupiliśmy seata, niestety ma stłuczony wkład lusterka od strony kierowcy. Dziś zamówiłam część-jutro będzie do odbioru. Pytanie: Jak wymienić ten wkład? :roll: Lusterko sterowane jest elektrycznie, toledo 96r.

Z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie :)
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2010, 13:36 przez ALLka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: maniekmc »

w 1M jest ono na takim plastiku i jego się po prostu wciska, a jak jest w 1L nie wiem, spróbuj tak!
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
toledziak95
Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:25

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: toledziak95 »

To jest element do którego zamocowany jest wkład, całość wciskasz na kulkę w obudowie;]


http://img83.imageshack.us/my.php?image ... 005ow4.jpg (sorki ale coś dziś imageshack szwankuje...)
ALLka

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: ALLka »

dziekuję bardzo :)


Pojutrze wymiana, mam nadzieję, że nie popsuję nowego ;-)
Awatar użytkownika
toledziak95
Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:25

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: toledziak95 »

Uważaj przy wciskaniu, nie na chama bo można "połamać" szkło lusterka;]
Gambler
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 22 wrz 2008, 22:28

Toledo 1M wkłady lusterek

Post autor: Gambler »

Witam!

Muszę wymienić wkłady lusterek - maty grzewcze się przepaliły i chyba to jedyny sposób by tę usterkę "naprawić". Powiedzcie mi koledzy jakie inne modele koncernu VAG ma takie same wkłady jak Tolek 1M z 2001 roku? Moje lustra wyglądaja tak jak w Audi A4 B5 - to te przed liftem, mało zaookrąglone. Obydwa - lewe i prawe sa pełnowymiarowe. DZięki tej informacji będę miał wiekszy wybór choćby z Allegro.

Dzięki i pozdrawiam!
sz.p.bartek
Forumowicz
Posty: 268
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:10
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Trójmiasto
Kontakt:

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: sz.p.bartek »

Prawe lusterko jest dośc nietypowe, tak jak u mnie, przewaznie są mniejsze niż lewe. Z wkładem lewego bedzie łatwiej. Najprawdopodobniej będa pasowały z Golfa IV/Octavi I/Bory/Leona . Nie wiem czy przypadkiem z paska nie podejdą.
Toledo II TDI ASV+ Powered by TUNE-UP
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: koti »

Ja też mam prawe takie same jak lewe. Kupiłem na allegro zestaw niestety prawe było mniejsze i musiałem je zwrócić ale lewe pasowało. Kupiłem lusterko asferyczne, niebieskie. Polecam niebieskie syka. Fajnie pochłania światło od auta jadącego z tyłu i tak bardzo nie razi w oczy.
Do prawego dokupiłem sam matę ale jeszcze nie wymieniłem.

Zapytaj o lustra użytkownika motorewelacja
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
DENEBO
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:56
Kontakt:

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: DENEBO »

W moim przypadku lusterko prawe jest małe, lewe standartowe i na dodatek asymetryczne.
I też muszę wymienić lewy wkład, ponieważ jest popękany :-(

Pozdro
Gambler
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 22 wrz 2008, 22:28

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: Gambler »

Dzieki za sugestie. Ja jeżdzę anglikiem a na rynek lewostronny lusterka byly pelnowymiarowe po obu stronach.
koti, sprawdzę co mają w ofercie w tej Motorewelacji - pamiętam, że znajomy u nich kupował ale nie byl zadowolony - obraz był zniekształcony a wkład w skrajnych położeniach haczył o obudowę. No ale lepsze to niz nic.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ