Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Problemy z otworzeniem bagażnika

Tematy ogólno-techniczne
sochotoledo
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 28 paź 2012, 17:56

Problemy z otworzeniem bagażnika

Post autor: sochotoledo »

Koledzy będe się za to brał w Sobotę bo teraz nawet nie mam czasu cały czas robota !!!!
Jak by sie tam coś urwało w zamku i trzeba by coś kupić to macie może jakieś namiary na jakiś szrot konkretny gdzie są jakieś tolki na części , wolę się ubezpieczyć i dlatego takie pytanko do was , bo mam czas do 11 sierpnia i muszę to naprawić , to pytanie bardziej jest do kolegów z okolić Warszawy , wiem o jednym szrocie w okolicach Grodziska Maz jak sie smiga w stronę Nadarzyna !!! wiecie o jakiś innych w okolicy ??? czy zostaje mi allegro
sochotoledo
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Problemy z otworzeniem bagażnika

Post autor: Sony »

Nic nie masz prawa tam urwać jak będziesz otwierał bagażnik w ten sposób co omawialiśmy. Co do szrotów to internet prawdę Ci powie. Popytaj wujka google.

https://www.google.pl/#safe=off&sclient ... 80&bih=646
Awatar użytkownika
peter174
Zasłużony
Posty: 634
Rejestracja: 01 sie 2008, 13:24
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Białystok

Problemy z otworzeniem bagażnika

Post autor: peter174 »

problem dotyczy zamknięcia/otwarcia bagażnika z pilota CZ ... przy probie otwarcia CZ za pomocą ori pilota otwiera wszystkie drzwi oprócz klapy bagaznika ... podobnie jest z zamknieciem CZ tj zamyka wszystkie drzwi oprócz klapy bagażnika ... ręcznie z klucza otwiera i zamyka bagaznik bez problemu ... dodam ze podczas otwierania/zamykania pilotem zamek bagażnika jest ustawiony w pionie ... po zdjeciu plastiku klapy bagażnika wszystkie cięgna są całe i na "sucho" lub z klucza chodzą bez uwag... jedyne co to widać ze siłownik nie reaguje na pilota (tj nie wysuwa i nie chowa się) sprawdziłem sam siłownik i jest sprawny (podmiana na inny) ... gdzie szukać przyczyny usterki ? ... jak powinien być sterowany siłownik zamka (sposób podania impulsu / jakim napięciem itp) ? sprawdzałem miernikiem wtyczkę siłownika i na pinach nie ma żadnego napięcia oraz ciągłości obwodu ale tu przypuszczam ze impuls jest tylko w momencie wcisniecia przycisku na pilocie CZ ...

edit by peter174

po dłuższej walce okazało sie ze przelamal się przewód zasilający siłownik CZ ... a konkretnie w miejscu przejscia z bagaznika do klapy ... od otwierania i zamykania bagaznika ... a swoją drogą dziwne ze pomimo gumowej oslony kabel jest narazony na mechaniczne zniszczenie
[center][you] jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to[/center]
[center]Obrazek[/center]
ODPOWIEDZ