Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Witajcie nowi forumowicze na Toledo Club Polska!

Jesteś nowy? Przywitaj się!
ODPOWIEDZ
TOMMI
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 20 maja 2008, 18:39

Witajcie nowi forumowicze na Toledo Club Polska!

Post autor: TOMMI »

ELLO :-)
andrzejs46

Witajcie nowi forumowicze na Toledo Club Polska!

Post autor: andrzejs46 »

Witam mam na imię Andrzej posiadam Tolka I 1.6 kat. biały
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Witajcie nowi forumowicze na Toledo Club Polska!

Post autor: tony »

Hey Hi Hello
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
sumo
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 24 paź 2008, 19:14

Witajcie nowi forumowicze na Toledo Club Polska!

Post autor: sumo »

Witam
Jestem z Dolnego Śląska na forum trafiłem szukając informacji o Toledo II. Zamierzam kupić jakiegoś dieselka myślę o Avensisie lub Octavii ale trafiłem na ciekawe ogłoszenie dotyczące Toleda. W zasadzie wcześniej nie brałem go pod uwagę ale samochód z "pewnych" rąk jest jak najbardziej wart zainteresowania tym bardziej, że już na oglądałem się "super" samochodów.
Gratuluję profesjonalnego forum w ciagu kilku godzin pojawiło się spore zainteresowanie moim postem. :-)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gurszczak
Zasłużony
Posty: 644
Rejestracja: 20 maja 2008, 06:05
Auto: Hyundai
Model: ix35
Skąd?: Grudusk

Witajcie nowi forumowicze na Toledo Club Polska!

Post autor: gurszczak »

sumo pisze:Witam
Jestem z Dolnego Śląska na forum trafiłem szukając informacji o Toledo II. Zamierzam kupić jakiegoś dieselka myślę o Avensisie lub Octavii ale trafiłem na ciekawe ogłoszenie dotyczące Toleda. W zasadzie wcześniej nie brałem go pod uwagę ale samochód z "pewnych" rąk jest jak najbardziej wart zainteresowania tym bardziej, że już na oglądałem się "super" samochodów.
Gratuluję profesjonalnego forum w ciagu kilku godzin pojawiło się spore zainteresowanie moim postem. :-)
Pozdrawiam


Cieszymy sie że ci sie podoba a forum po to jest aby pomagac. Co do tego kupowania to zawsze tak jest ze cos czego nie szukamy potem kupujemy :) Ja tez tak miałem ale kupiłem tola II z 2000 roku 1.9 tdi 110KM i nie narzekam. Dokladki są jak do kazdego się jeżdzi sie zużywa :) wiec jak najbardzie takie auto polecam tym bardziej jak z pewnych rąk u mnie to tez przewazyło :)
Pozdrawiam Gurszczak

Obrazek

Gurszczak i jego Hultaj
piotr33bydg
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:10

Re: Witajcie nowi forumowicze na Toledo Club Polska!

Post autor: piotr33bydg »

Witajcie mam na imie Piotr mam Toledo z 95r 1.9 TD jezdze nim od 3 lat i chcialbym sie dowiedziec jak moge nie duzym kosztem dodac troszke mocy mojemu Tolkowi
darkghoust

Witajcie nowi forumowicze na Toledo Club Polska!

Post autor: darkghoust »

Witamy kolegę.
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Witajcie nowi forumowicze na Toledo Club Polska!

Post autor: tony »

Witamy!!!
Ps. tu się tylko witamy - porady w dziale technicznym
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Madziek
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2008, 12:54

Witajcie nowi forumowicze na Toledo Club Polska!

Post autor: Madziek »

Witam cieplutko :-)
Pozdrowienia dla seatowców od Magdy z ST :mrgreen:
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Witajcie nowi forumowicze na Toledo Club Polska!

Post autor: tony »

Witamy!!!
Ps. czyli małżeństwo w komplecie ;-)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
ODPOWIEDZ