Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Wszystko o silnikach zasilanych gazem
atari

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Post autor: atari »

ja zawsze tankuje na SHELU albo BP no w ostatecznosci statoil. inne odpadaja
adamwwy

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Post autor: adamwwy »

Ja jak mam okazję to staram się tankować na Lukoilu. Widocznie może ich pompy do gazu są ustawione na większe ciśnienie niż na innych stacjach i dlatego wchodzi więcej. Spalanie jednak jest w normie więc na ilości nie oszukują.
Awatar użytkownika
dominik
Forumowicz
Posty: 1167
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Post autor: dominik »

ja podobnie jak atari;] . BP i Shell . Orlen i Lukoil omijam z dala. Poprzednie auto tankowałem na Arge i tez bylem zadowolony.
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Post autor: Romano »

A ja mam pytanie do osób z Katowic gdzie najlepiej tankować LPG? Jeżeli w ogóle jakieś osoby są z Kce co jeżdzą na gazie :)
Awatar użytkownika
SZUBAR
Forumowicz
Posty: 272
Rejestracja: 19 gru 2009, 15:25

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Post autor: SZUBAR »

Romano pisze:gdzie najlepiej tankować LPG

Co prawda nie jestem z Katowic ale radził bym ci tankować LPG na BP lub SHELU, może gaz jest ciut droższy ale zaoszczędzisz na dłuższym przebiegu bezawaryjnym.
SZUBAR
Zilek

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Post autor: Zilek »

Ja zwykle Shell powergaz tankuje. Ale co ciekawe nie wszystkie shelle kupują gaz od tego samego dostawcy. Warto znaleźć sobie jedna ulubioną stacje i tam tankować. Z daleka omijajcie takie cuda jak Auchan/Tesco, ostatnio byłem zmuszony zatankować tam i stwierdzam że ten ich gaz jest niepalny. Prędkość maksymalna spadła o jakieś 30km/h a spalanie wzrosło o 2l ..
luki0906
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 22 mar 2010, 13:31

gaz

Post autor: luki0906 »

Ja też zawsze tankuje u siebie na BP niby nie jest najtansze w okolicy ale jakosc jest zupełnie inna niz tankowanie pod płotem u kogos
DanielToledo
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 06 maja 2010, 12:00

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Post autor: DanielToledo »

Ja osobiscie polecam stacje SHELL, mają dobrej jakosci paliwo i gaz. Mam drugie auto forda w gazie i po zatankowaniu np: na Stacji Tesco lub Orlen auto nie jedzie, skacze dostaje czkawki i ma zero mocy.
Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Post autor: Lucas »

Ja tankuję tylko BP Ultimate Diesel. Ewentualnie jak jestem gdzieś w trasie i nie ma BP, to Vervę ON na Orlenie. Jeszcze mi się nie zdarzyło żebym miał problem z paliwem.
scyzoro
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 02 paź 2010, 15:55

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Post autor: scyzoro »

ja tankuje często na stacjach auchan i tesco i nienarzekam silnik sprawuje sie bardzo dobrze, na lukoilu zawsze oszukuja z iloscią, wchodzi więcej niz gdziekolwiek indziej.
ODPOWIEDZ