SAAB 9-3

Awatar użytkownika
Pendzik
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 28 sie 2011, 07:58

SAAB 9-3

Post autor: Pendzik »

Dzięki wszystkim za opinie, identyczny Saabik jak w linku stoi i czeka na mnie. Kwestia tylko tego brać czy nie :mrgreen:
seeker84
Forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:06

SAAB 9-3

Post autor: seeker84 »

Weź dobrego, ogarniętego mechanika, przy okazji jedź na stację kontroli, sprawdź, zdecyduj :)
Awatar użytkownika
Pendzik
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 28 sie 2011, 07:58

SAAB 9-3

Post autor: Pendzik »

seeker84 pisze:Weź dobrego, ogarniętego mechanika, przy okazji jedź na stację kontroli, sprawdź, zdecyduj :)


Autko stoi praktycznie u mnie na podwórku, a dokładniej u szwagra po drugiej stronie ulicy więc miałem dużo czasu żeby go oblukać. Ogólnie wszystko jest ok, auto jest w bardzo dobrym stanie, miało lekką obcierkę na lewym przednim błotniku i drzwiach ale to dosłownie powierzchowne zadrapanie. Seata też sprowadził mi szwagier i już piąty rok latam i nie narzekam. Kilka osób w okolicy też lata Saabami które on sprowadził i nie słyszałem żeby coś złego działo się przy autach, wkurza mnie tylko to że to auto ma filtr DPF ale cóż taki urok nowszych diesli :evil:
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

SAAB 9-3

Post autor: CYRULIK »

Pendzik pisze:wkurza mnie tylko to że to auto ma filtr DPF ale cóż taki urok nowszych diesli
To wytniesz i po kłopocie ;-)
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
Awatar użytkownika
Pendzik
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 28 sie 2011, 07:58

SAAB 9-3

Post autor: Pendzik »

CYRULIK pisze:
Pendzik pisze:wkurza mnie tylko to że to auto ma filtr DPF ale cóż taki urok nowszych diesli
To wytniesz i po kłopocie ;-)


W najgorszym przypadku tak trzeba będzie zrobić ;-)
ODPOWIEDZ